AVIVA cesta ku zdraviu – Metóda na dosiahnutie vytúženej ženskosti

Nedarí sa Vám otehotnieť? Trpíte menštruačnými problémami? Vstúpili ste do obdobia prechodu a pociťujete nepríjemné príznaky klimaxu? Lekár Vám zistil cysty či myómy?


Nuž, príčinou týchto a mnohých ďalších zdravotných problémov môže byť okrem iného i každodenný stres a životospráva.  Nesprávne návyky sú v mnohých prípadoch pravdepodobne zodpovedné  aj za poruchy hormonálneho systému. V súčasnosti už snáď každá žena po tridsiatke trpí  nejakými ženskými problémami.  A veková hranica stále klesá. Dnešná medicína už disponuje prípravkami a liečebnými metódami na ošetrenie väčšiny týchto problémov.


Pre ženy, ktoré sa však obávajú vonkajšieho prísunu hormónov a hľadajú iné, prirodzenejšie metódy, prichádza na trh  kniha: Aviva cesta ku zdraviu I.zväzok . Kniha obsahuje  zostavu jednoduchých  rytmických cvikov, ktoré zvládne každá žena. Pomocou nich  je možné pozitívne vplývať na celkový zdravotný stav a zároveň odstrániť nepríjemné sprievodné príznaky jednotlivých chorôb.


Pravidelné cvičenie týchto cvikov stimuluje rytmické prúdenie krvi v panvovej oblasti (vo vaječníkoch a v sliznici maternice), posilňuje steny pošvy a svalstvo zvieračov, čím reguluje menštruačný cyklus ženy. Vplyvom týchto zmien sa spúšťa v organizme liečebný proces: zmiznú cysty, myómy, polypy, hormonálne poruchy, frigidita, inkontinencia. Miznú typické príznaky sprevádzajúce klimax, upravuje menštruačný cyklus a odstraňujú sa silné menštruačné bolesti. Metóda je vysoko účinná i pri depresívnych stavoch. Nepriechodné vajcovody sa môžu opäť uvoľniť, mladé ženy diagnostikované ako neplodné môžu vďaka Avive porodiť svoje vytúžené dieťa a po pôrode sa organizmus rýchlejšie regeneruje, zároveň sa vyhne možným laktačným problémom. Tieto cvičenia však úspešne riešia aj problémy s prostatou a poruchy potencie. Pravidelným cvičením je možné výrazne zvýšiť počet, pohyblivosť a kvalitu mužských spermií.


Jazyk: slovenský

Vydavateľ: KT könyv és lapkiadó KFT.

Rok vydania: 2016

Počet strán: 110

Väzba: špirálová väzba

Váha: 300 g

Rozmery (š-v- h): 160 x 240 mm

Cena: 19,90 € s DPH