Prečo práve Aviva ?

V čom spočíva tajomstvo unikátnej svetoznámej metódy cvikov AVIVA?Metóda je v skutočnosti súbor vysoko účinných cvikov, ktorý umožní ženám ovládnuť ich menštruačný cyklus. Ide o veľmi jednoduché cviky, ktoré zvládne každá žena.

Pozitívom tejto metódy je fakt, že dáva žene možnosť vysporiadať sa s množstvom ženských ťažkostí bez vonkajšieho zásahu, vlastnými silami, liečivou energiou vlastného tela.

Tieto špeciálne cviky dokážu zvýšiť prekrvenie panvovej oblasti prostredníctvom cielených pohybov brušných svalov, sedacieho svalstva, ako aj svalov panvového dna. Metóda zvyšuje krvný obeh vo vaječníkoch a v sliznici maternice, čím zvyšuje zásobenie týchto oblastí kyslíkom živinami, vitamínmi a hormónmi. Pravidelné cvičenie týchto cvikov posilňuje steny pošvy a svalstvo zvieračov, čím reguluje menštruačný cyklus ženy.

V organizme sa vplyvom týchto cvikov okamžite objavia hormonálne zmeny. Vďaka zvýšenej hladine hormónov v okolí pohlavných orgánov sa spustí liečebný proces: zmiznú cysty, myómy, polypy, hormonálne poruchy, frigidita, inkontinencia. Ba dokonca sa i nepriechodné vajcovody môžu opäť uvoľniť. Mnoho žien beznádejne očakávajúcich materstvo, môže otehotnieť a donosiť zdravé bábätko.

Obrovské pozitívum, ktoré prináša poznanie tejto metódy spočíva aj v tom, že sa človek stane uvedomelejším a dokáže si vybudovať lepší vzťah s vlastným telom a jeho fungovaním. Dáva moc ženám vziať si ich osud do vlastných rúk a schopnosť regulovať svoju plodnosť. Dokáže vyvolať oneskorenú menštruáciu v prípade ak tehotenstvo je nežiadúce. Avšak vhodne volenými cvikmi je schopná zvýšiť plodnosť a dopracovať sa k vytúženému otehotneniu prirodzenou cestou.